Jesteśmy deweloperem prowadzącym działalność na rynku nieruchomości od 2003 roku. Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży kameralnych, zamkniętych osiedli mieszkaniowych w podszczecińskich Warzymicach. Dotychczasowe inwestycje utwierdziły nas w przekonaniu, że te okolice Szczecina są idealnym miejscem na powstawanie osiedli wielorodzinnych. Ich mieszkańcy mają zapewnione ciszę i spokój, a jednocześnie – szybki i sprawy dojazd do centrum Szczecina.

Naszą misja jest stworzenie przyjaznych miejsc, w których dobrze się mieszka zarówno młodym rodzinom jak i starszym osobom. Wszystkie realizowane przez nas osiedla posiadają mieszkania z wydzielonymi ogródkami, tarasami i balkonami, które stwarzają dodatkową powierzchnię do wypoczynku. Z myślą o najmłodszym mieszkańcach naszych osiedli, inwestycje wyposażamy w ogrodzone place zabaw.

W dotychczasowej działalności ukończyliśmy cztery inwestycje budowlane: Osiedle Tęczowe, Tęczowe Zakąty, Tęczowe Ogrody oraz Brzeziny. Naszym klientom przekazaliśmy klucze do ponad 600 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 40 000m2. Wymienione realizacje to osiedla mieszkaniowe znajdujące się w Warzymicach: zamknięte, ogrodzone, bezpieczne i otoczone zielenią kompleksy budynków. Za każdym razem priorytetem było dla nas zaprojektowanie osiedla mieszkaniowego zapewniającego kameralną atmosferę, idealną dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku. Mieszkania są precyzyjnie wykończone, a ich układ sprawia, że łatwo jest je urządzić w wybrany przez siebie sposób.

Kolejną inwestycją, którą realizujemy, jest osiedle Śliwkowe. Będzie to kompleks 8 budynków o wielorodzinnej zabudowie. Cała inwestycja podzielona jest na 2 etapy. Prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań w I etapie inwestycji. Z przygotowaną przez nas ofertą zakupu mieszkań z rynku pierwotnego mogą Państwo zapoznać się w biurze sprzedaży oraz podczas dni otwartych, które organizujemy na naszym osiedlu.
W planach mamy realizację kolejnych projektów.

W rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, publikowanym na łamach „Pulsu Biznesu”, w 2007 roku zajęliśmy 3. miejsce wśród firm z Zachodniopomorskiego. W 2008 roku również byliśmy wysoko w tym zestawieniu, zajmując tym razem 8. miejsce.
„Forbes”, ceniony magazyn ekonomiczny, przedstawił listę polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. W gronie laureatów „Diamentów Forbesa 2010” znalazła się nasza firma, która uplasowała się na 22. pozycji w kategorii „Firmy od 5 do 50 mln” w województwie zachodniopomorskim.

Kupno mieszkania to decyzja na lata, a dla wielu może nawet na całe życie. Z tego powodu każdy kto szuka własnych czterech kątów, musi dokładnie przemyśleć swoją decyzję, biorąc pod uwagę wiele kryteriów. Będzie nam miło, jeśli podejmiecie Państwo współpracę z nami. W przypadku pytań służymy pomocą i radą. Serdecznie zapraszamy!

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej